Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейський Полтавщини Андрій Черніков посів третє місце в особистому заліку на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону
Опубліковано 20 червня 2023 року о 15:24

Старший інспектор відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини майор поліції Андрій Черніков посів третє місце в особистому заліку серед поліцейських у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону, який проходив 13-15 червня у місті Львів.

У чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з поліатлону за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023″ взяли участь збірні команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також збірні команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління MBC.

До складу збірної Національної поліції України ввійшов майор поліції Андрій Черніков, старший інспектор відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини. В особистому заліку поліцейський здобув третє місце, виконавши такі дисципліни: стрільба з пневматичного пістолета - 87 балів, плавання 50 м  - 30,9 сек; біг 60 м - 7,5 сек; біг 1000 м - 2.59,0.

Загалом за підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Служби безпеки України та третє місце посіла  команда Національної поліції України.

Переможці та призери чемпіонатів з поліатлону в командному і особистому заліках отримали кубки, дипломи та медалі ФСТ «Динамо» України.

Вітаємо колегу з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів! Слава Україні!