Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейський Полтавщини Ярослав Величко здобув перемогу в змаганнях з гирьового спорту «Динаміада 2023»
Опубліковано 17 листопада 2023 року о 14:15

Інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції Полтавської області Ярослав Величко є Майстром Спорту України Міжнародного Класу та постійно бере участь у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах з гирьового спорту, щоразу займаючи призові місця.

У місті Львів 15-16 листопада відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади.

У складі збірної гирьовиків Національної поліції України Полтавську область успішно представив сержант поліції Ярослав Величко. Поліцейський у ваговій категорії до 73 кілограмів виконав дисципліни: поштовх двох гирь по 32 кг (за 10 хвилин 104 підйоми) та ривок гирі 32 кг (за 10 хвилин 144 підйоми). За результатами виступу Ярослав Величко посів 1 місце та отримав золоту медаль.

Загалом на змаганнях з гирьового спорту збірна Національної поліції України виборола третє загальнокомандне місце.

До участі в Кубку Ярослава підготували Заслужений тренер України та Заслужений Майстер спорту України Олег Коломієць.

Нині Ярослав Величко готується до Чемпіонату України з гирьового спорту, який відбудеться у наступному році.

Вітаємо колегу з успішним результатом та бажаємо й надалі впевнено здобувати перемогу! Так тримати!