До відділення №2 Полтавського районного управління поліції 29 вересня, близько 15-ї години, звернулася жителька одного із сіл Полтавського району, яка повідомила про безвісне зникнення її 73-річної родички. Поліція негайно приступила до пошуків жінки.
За словами заявниці, останній раз вона бачила родичку вдома близько 10-ї години. Після цього жінка зникла. Самостійні пошуки, які тривали кілька годин, результату не дали, тож родичка звернулася за допомогою до поліції.
Отримавши інформацію про зникнення літньої людини, на її пошуки одразу орієнтували всі наряди Полтавського районного управління поліції. Пошуки тривали майже весь день. Близько 20:30 зниклу жінку розшукали оперативні працівники поліції. Вона йшла дорогою біля одного із сусідніх населених пунктів району. На даний час жінка у безпеці, вона перебуває з родиною.
Нагадаємо, відділом поліції №2 Полтавського районного управління поліції розшукується безвісно зникла Аракелян Маргарита Гургенівна, 1949 року народження.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)
![](жінка.jpg)