Відділом №2 Полтавського районного управління поліції встановлюється місце знаходження жительки села Марківка, Терешківської тергромади, Полтавського району, Колодій Олени Трофимівни, 09.02.1938 року народження. Жінка вранці 22 січня залишила місце проживання та не повернулась.
Прикмети зниклої: зріст – 153-156 см, худорлявої статури, має довге русяве волосся із сивиною, очі сіро-блакитні. З особливих прикмет – жінка при ходьбі горбиться.
На момент зникнення була одягнена у пуховик світло-коричневого кольору, червоний платок та чорне зимове взуття.
Якщо вам відома інформація, що допоможе пришвидшити розшук даної особи, просимо повідомити її до відділу №2 Полтавського районного управління поліції за телефонами: 099-485-50-02, 066-59-31-843, або номером 102.
Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)
![](kob.jpg)