Поліція Полтавщини розшукує безвісти зниклих Анастасію та Крістіну Пшеничних (ОНОВЛЕНО РОЗШУК ПРИПИНЕНО)
Нагадаємо, Відділом № 2 Полтавського райуправління поліції розшукуються безвісті зниклі Пшенична Анастасія Сергіївна 2011 року народження та Пшенична Крістіна Сергіївна 2012 року народження, які 24 вересня близько 16:00 в селі Гожули Полтавської громади пішли у невідомому напрямку та не повернулися. Поліція почала пошукові заходи.
Прикмети дітей: на вигляд 11-12 років, невисокого зросту, середньої статури, обоє мають довге каштанове волосся. Одягнуті у чорному та рожевому спортивних костюмах. При собі мали рюкзак фіолетового кольору.
Якщо вам відома інформація, яка допоможе пришвидшити розшук дітей, просимо повідомити до відділу поліції № 2 Полтавського райуправління за телефонами: (0532) 51-76-03, 099-044-73-79, 099-485-50-02 або 102.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(за інформацією Полтавського райуправління поліції)
