Поліція Полтавщини розшукує зниклого Сергія Сінька (ОНОВЛЕНО, РОЗШУК ПРИПИНЕНО)
ОНОВЛЕНО: розшук чоловіка припинено, з ним все добре.
Нагадаємо, працівники відділення №2 (Полтавський район) Полтавського районного управління поліції встановлювали місце перебування Сінька Сергія Анатолійовича, мешканця селища Диканька Полтавського району, 1983 року народження.
Відомо, що чоловік 29 березня 2026 року близько 6-ї години поїхав в м. Херсон, після чого - в м. Київ, а потім - в м. Суми на автомобілі марки Мерседес Спрінтер білого кольору, д.н.з КА1432ЕМ та до цього часу не повернувся.
Прикмети розшукуваного: зріст близько 180 см, середньої статури, волосся коротке темно русявого кольору, невелика борода. Був вдягнений в зелені кросівки.
Особливі прикмети: має шрам на щоці.
Якщо у вас є інформація, яка допоможе встановити місцезнаходження зниклого чоловіка, просимо повідомити до поліції за телефонами: (099) 044-73-79 або 102.
Відділ комунікації поліції Полтавської області