До працівників сектору поліцейської діяльності №1 (смт. Семенівка) відділу №1 Кременчуцького райуправління поліції 27-го липня, о 14:50, за допомогою звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що її семирічна донька об 11:30 поїхала на велосипеді до магазину в смт. Семенівка та додому не повернулася. Самостійні пошуки дитини виявилися безрезультатними. Поліція негайно розпочала пошукові заходи.
Сергій Джулай, начальник відділу №1 (м. Глобине) Кременчуцького райуправління поліції, повідомив:
«Отримавши всю необхідну інформацію, до пошукових заходів ми залучили максимальну кількість особового складу нашого підрозділу. І вже через годину нам вдалося встановили місцеперебування дівчинки. Вона була у сусідів. З дитиною все добре. Її передали матері».
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)
![](ditina_270723_02.jpg)