Дорожньо-транспортна пригода сталась 6 листопада, близько 17:30, на автодорозі Дніпро-Кобеляки-Решетилівка, поблизу села Красне Кобеляцької громади. Поліція відкрила кримінальне провадження.
За попередньою версією слідства, зіткнулися автомобіль CHEVROLET AVEO, під керуванням водія, 2000 року народження, жителя міста Кобеляки та автомобіль GEELY MK-CROSS, під керуванням киянина, 1983 року народження.
Унаслідок ДТП тілесні ушкодження отримала пасажирка автомобіля GEELY, 1955 року народження, мешканка Донецької області. З місця події жінку госпіталізовано до Кобеляцької міської лікарні.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, за процесуального керівництва Кобеляцького відділу Решетилівської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі поліція з’ясовує причини та обставини ДТП.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)