До відділення № 1 Кременчуцького районного управління поліції 1 січня близько 10:00 надійшла інформація від мешканки Кременчука, що вона за місцем проживання виявила на горищі 17-річного сина без ознак життя. Медики, які прибули на місце події констатували смерть юнака. Поліція відкрила кримінальне провадження.
Отримавши інформацію про подію, на місце негайно прибула слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції. Тіло загиблого хлопця направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Обставини та причини смерті хлопця з’ясовує слідство.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(за інформацією Кременчуцького райуправління поліції)
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/uploads/public/659/308/89e/8323f27e1825f58319e2aed39da6a303.jpg?v=5)