Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліція Полтавщини взяла участь у розширеній нараді керівництва Полтавської ОВА щодо безпечного освітнього процесу

Опубліковано 28 серпня 2026 року о 13:31

Представники Головного управління Національної поліції в Полтавській області долучилися до розширеної наради щодо готовності регіону до нового навчального року. Захід пройшов під головуванням начальника Полтавської ОВА Віталія Дяківнича. У центрі уваги — створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. нарада в ОВАУ обговоренні взяли участь керівництво області, голови територіальних громад та очільники органів управління освітою. Поліцію Полтавщини на засіданні представили начальник відділу ювенальної превенції Владислав Васюта, керівник відділу організації Служби освітньої безпеки Ігор Дрібний, а також заступник начальника Управління поліції охорони в Полтавській області Микола Філоненко.

нарада в ОВА

Головним фокусом наради стали питання організації безпечного та якісного навчального процесу в умовах правового режиму воєнного стану.

Владислав Васюта

Під час своєї доповіді начальник поліції ювенальної превенції Владислав Васюта зазначив: 

«На сьогодні в освітніх закладах області вже діють 1173 тривожні кнопки, 304 системи відеоспостереження та 256 охоронних сигналізацій, а 890 об’єктів перебувають під фізичною охороною. Із початком навчання ми максимально наблизимо маршрути патрулів до шкіл та посилимо присутність поліції в місцях перебування дітей, щоб гарантувати безпеку та вчасно реагувати на будь-які виклики».

Ігор Дрібний

Про роботу Служби освітньої безпеки доповів Ігор Дрібний. Він зазначив, що у 77 школах 28 громад області працюватимуть офіцери СОБ, а головне завдання підрозділу — забезпечити захищений освітній процес. Особовий склад уже зосереджений на посиленні превентивної роботи з молоддю. Пріоритетними напрямками є протидія вербуванню дітей ворожими спецслужбами, захист у кіберпросторі, боротьба з булінгом та дотримання правил дорожнього руху.

Очільник Служби освітньої безпеки області зауважив: 

«Новий навчальний рік розпочинається в умовах серйозних викликів. Утім, дотримання чітких алгоритмів дій, посилення контролю та налагодження постійної взаємодії з територіальними громадами й адміністраціями навчальних закладів дозволять нам ефективно контролювати безпекову ситуацію. Нашим ключовим завданням залишається забезпечення захищеного та стабільного освітнього процесу».

Дяківнич

Очільник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич підсумував: «Навіть під час війни школа має залишатися місцем, де дитина може навчатися, розвиватися і почуватися захищеною».  

Відділ комунікації поліції в Полтавській області

нарада в ОВА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux