Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 вересня, близько 16:10, на перехресті вулиць Халтуріна та Шевченка у Полтаві. Поліція встановлює обставини події.
За попередньою інформацією слідства, зіткнулися автомобіль «DACIA», під керуванням водія, 1991 року народження, та автомобіль «RENAULT», під керуванням водія, 1983 року народження. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 5-річна пасажирка автомобіля «DACIA» отримала тілесні ушкодження та ушпиталена до міської дитячої лікарні.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
![](Dtp_Poltava_divchunka_3.jpg)