Поліцейські Полтавщини припинили протиправну діяльність мешканця Черкас, який причетний до нелегального продажу зброї та боєприпасів. У правопорушника зброя вилучена. Триває досудове розслідування.
Оперативники відділу боротьби з незаконним обігом зброї та вибухівки Управління карного розшуку поліції Полтавщини, спільно зі слідчими та криміналістами Полтавського районного управління поліції, викрили мешканця Черкащини в незаконній торгівлі зброєю. Під час санкціонованого судом обшуку за місцем проживання правопорушника слідчі вилучили зброю та боєприпаси.
Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив: «Під час проведення слідчих та оперативних заходів поліцейські вилучили понад десять одиниць зброї, понад 1200 набоїв різного калібру та запчастини до зброї. У ході обшуку також виявлено та вилучено речовини рослинного походження зовні схожі на наркотичні. Слідством попередньо встановлено, що 47-річний фігурант, мешканець Черкас, незаконно продавав зброю та боєприпаси в Полтавську область. Йому вже повідомлено про підозру та обрано судом запобіжний захід – тримання під вартою, строком 60 діб».
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
![](zbr03052024.jpg)