Поліція та СБУ Полтавщини документують наслідки чергового воєнного злочину росіян
Унаслідок ворожого обстрілу Полтавщини в ніч на 10 жовтня пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури, транспортні засоби та приватні будинки громадян у Кременчуцькому районі. На щастя, обійшлося без постраждалих – повідомив начальник обласної поліції Євген Рогачов. В ніч на 10 жовтня ворог вчергове здійснив атаку на Полтавщину. Внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Також унаслідок атаки були пошкоджені приватні будинки та транспорт. Інформації про постраждалих не надходило.
Генерал поліції третього рангу Євген Рогачов зазначив:
«На місці події працювали слідчо-оперативні групи поліції, патрульні поліцейські, вибухотехніки, комунальні служби та громадські організації, які надавали допомогу громадянам та усували наслідки ворожого обстрілу. Слідчі поліції та СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури документують наслідки чергового воєнного злочину росіян. Зібрані слідством матеріали стануть частиною доказової бази в міжнародних судах».
Також генерал поліції акцентував, що в Кременчуці поліцейські вибухотехніки виявили уламки ракети, яка може нести касетну бойову частину з шаровидними суббоєприпасами. Такі боєприпаси надзвичайно небезпечні та можуть у будь-яку мить здетонувати.
Тож у разі виявлення уламків ракет або шаровидних елементів за жодних обставин не підходьте до них, не торкайтеся, а відійдіть на безпечну відстань і негайно повідомте поліцію або рятувальників.
Шановні громадяни!
Наголошуємо, що ворог підступний і непередбачуваний, тому закликаємо бути пильними й обережними. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та піклуйтеся про безпеку дітей.
У разі виявлення фактів перешкоджання громадянам у доступі до укриття – одразу повідомляйте в поліцію за номером 102.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(ФОТО, ВІДЕО – Кременчуцьке райуправління поліції)
