Поліція встановила причетного до підпалу автомобіля у Кременчуці
17 серпня до Кременчуцького районного управління поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля «IVECO» на вулиці Рудничній у Кременчуці.
Під час проведення слідчих та оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що автомобіль загорівся внаслідок підпалу. До його скоєння може бути причетний 22-річний мешканець Кременчука.
Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов повідомив: «Наразі слідчі Кременчуцького районного управління поліції проводять необхідні процесуальні дії. За процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури чоловікові повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу».
Досудове розслідування триває.
За інформацією Кременчуцького райуправління поліції