Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліція Полтави склала адміністративний протокол відносно чоловіка, який хуліганив у одному із відділень банку міста

Опубліковано 29 вересня 2020 року о 16:27

Інформація про правопорушення надійшла до поліції Полтави від працівників банку 29 вересня, близько 15-ї години. У повідомленні зазначалося, що невідомий  чоловік у приміщенні банківської установи поводить себе агресивно та відмовляється виконувати законні вимоги охоронців банку.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група  відділення №2 поліції міста Полтави.


Встановлено, що правопорушником є мешканець Вінницької області, 1979 року народження.

За фактом вчинення правопорушення поліцейські склали відносно чоловіка адміністративний протокол за статтею 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Чоловікові загрожує накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(за інформацією відділення №2 поліції міста Полтави)

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux