На Полтавщині поліція склала понад 170 адміністративних протоколів за порушення водіями вантажівок температурних обмежень руху дорогами державного значення

Профілактичні заходи

Від початку літа близько 40 екіпажів секторів реагування патрульної поліції області стежили за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів сезонних обмежень, пов’язаних з температурним режимом. Щодня до місць відстою вантажівок поліція спрямовувала в середньому близько 150 автомобілів.

Нагадаємо, превентивні заходи здійснюються відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27.06.2007 №879 для запобігання утворенню деформацій і руйнувань дорожнього покриття автошляхів у спекотну погоду.

Андрій Гарастюк, т.в.о. начальника поліції Полтавщини, зазначив: "Мобільні групи поліції контролюють, аби водії великогабаритних транспортних засобів масою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн дотримувалися заборони на рух автомобільними дорогами загального користування державного значення за температури повітря вище 28ºС». 

На жаль не всі водії з відповідальністю поставилися до загальнообов’язкових вимог, покликаних усунути навантаження на дорожнє покриття при підвищеній температурі. 

З початку літнього сезону поліція склала відносно порушників заборони 177 адміністративних матеріалів за ст. 132 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами. 

За ігнорування сезонних обмежень суд може призначити штраф як водієві, так і посадовим особам, відповідальним за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, а також суб'єктам господарської діяльності.

Поліція Полтавщини закликає перевізників суворо дотримуватися вимог законодавства, адже наша спільна мета – зберегти автомобільні дороги області від руйнування. 

Безпечних вам і комфортних доріг!

Відділ комунікації поліції Полтавщини
 

поліція
новини