На Полтавщині водна поліція Кременчуцького райуправління перевіряє як дотримуються правил на водних об’єктах Полтави

Профілактичні заходи

Водні поліцейські стежитимуть за дотриманням Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах на річках Ворскла та Коломак у межах Полтави. Зокрема, нагадуватимуть відпочивальникам про заходи безпеки на воді, а судноводіям - про заборону руху моторних човнів та гідроциклів на водних об’єктах обласного центру.

Перший профілактичний рейд тривав 3 дні (з 9 по 11 липня). На водоймах працювала спільна мобільна група у складі водників поліції й фахівців Управління інфраструктури та цифрової трансформації  облдержадміністрації.

Виявлені порушення урегулювали на місці, нагадавши полтавцям про адміністративну відповідальність за ігнорування правових заборон.

Нагадуємо, відповідно до Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області (затверджених рішенням Полтавської Обласної ради № 916 від 19.10.2018) рух маломірних суден з механічною тягою заборонено протягом року на всіх озерах, ставках, водосховищах, середніх і малих річках на території Полтавської області. Виянток: Кременчуцьке та Кам'янське водосховище, Ворсклянська затока в межах с. Кишеньки та с. Орлик, а також гирла річки Сула до с. Погребняки.

Відділ комунікації поліції Полтавщини

(За матеріалами Кременчуцького райуправління поліції)

поліція
новини