Підсумки Національного Сорочинського ярмарку на Полтавщині: поліцейські повернули батькам трьох загублених дітей та виявили ряд правопорушень

Профілактичні заходи

Сорочинський ярмарок цього року відвідали понад 60 тисяч громадян. Щодня безпеку учасників та відвідувачів Національного заходу, а також публічний порядок під час ярмаркування забезпечували близько 120 працівників поліції.

Як повідомив Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавщини, у загальному виставково-ярмарковий захід відбувся на гідному рівні, однак були ситуації, що вимагали негайного реагування поліції. Так, зокрема, ювенальні поліцейські, залучені до забезпечення правопорядку на ярмарку, оперативно розшукали та повернули батькам трьох діток, які загубилися у натовпі, між торгівельних рядів.

У період з 17 до 22 серпня черговою частиною Миргородського районного відділу поліції зареєстровано 2 повідомлення громадян про крадіжку майна, 3 дорожньо-транспортних пригоди без постраждалих (з механічними пошкодженнями автомобілів).

Мобільними екіпажами сектору реагування патрульної поліції Миргорода задокументовано 29 порушень Правил дорожнього руху. Серед них: 5 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – відносно водіїв складені протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім того, поліцейський офіцер Великосорочинської територіальної громади та дільничні офіцери Миргородського райвідділу викрили 4 факти торгівлі товарами у невстановлених місцях.

Слід зазначити, що грубих порушень публічного порядку під час ярмарку не допущено. Це результат не тільки злагоджених дій правоохоронців, але й правової позиції місцевих жителів, учасників та гостей масштабного заходу.

Сподіваємось, що Миргородський край та Полтавщина у цілому усім запам’ятається лише гарними враженнями та корисними надбаннями.

Відділ комунікації поліції Полтавщини

поліція
новини
безпека
діти
безпека дорожнього руху