На Полтавщині слідчі поліції розслідують ряд кримінальних проваджень за фактами самовільного захоплення понад 200 гектарів землі

Різне

Група слідчих поліції Полтавщини розслідує факти незаконного використання приватним сільгосппідприємством «Дружба» земельних ділянок аграрного призначення у Семенівському районі.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:
«На початку листопада на одній із земельних ділянок поліція затримала сільськогосподарську техніку та автомобілі, завантажені зерном кукурудзи. На часі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену техніку та врожай Октябрським районним судом Полтави».

У слідчих поліції є обґрунтовані підозри щодо самовільного захоплення щонайменше 220 гектарів. Такі факти викриті на території двох сільрад Семенівського району.

Так, за висновками фахівців Держгеокадастру, шкода від безпідставного розорювання та засівання понад 190 гектарів землі однієї із сільських рад району становить понад 300 тисяч гривень.

Група слідчих, до складу якої увійшли працівники слідчого управління та районних органів поліції області, здійснюють розслідування за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України – самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене групою осіб. Санкція статті передбачає від 2 до 4 років обмеження волі або до 2 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Полтавщини

 

поліція
новини