Поліція Полтави розшукує чоловіка, який ошукав полтавців майже на 1 мільйон гривень

Різне

Слідчими відділення поліції №1 міста Полтава заочно повідомлено про підозру та оголошено в розшук 33-річного директора одного з турагенств  Полтави, який у шахрайський спосіб заволодів майже 1 мільйоном гривень своїх клієнтів. Чоловік оформляв замовлення на відпочинок за кордоном із стовідсотковою передоплатою, після чого привласнив отримані кошти і зник. 
«Протиправну діяльність даний чоловік розпочав ще у 2018 році, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – На сьогоднішній день до нас уже звернулось більше 20 потерпілих. Не виключаю, що в ході подальшого розслідування ми можемо отримати і нові повідомлення від ошуканих людей, тобто, таких потерпілих може виявитись і більше». 


За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за частиною 2  статті 364-1 Кримінального кодексу України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), а також частиною 3 статті стаття 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За свої дії чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Поліція звертається з проханням надати інформацію про місцеперебування  підозрюваного у скоєнні вищезазначених злочинів Тищенка Михайла Олександровича, 1985 року народження. Інформацію про дану особу просимо повідомити за номерами телефонів: 050-6088175, 099-3394571, 102 чи повідомити іншим зручним способом до найближчого відділення поліції. 

За інформацією відділення поліції №1 міста Полтава