На Полтавщині правоохоронці викрили протиправну діяльність працівників лісництва

Розкриття злочинів

На Полтавщині працівники сектору спеціальної поліції Полтавського райуправління ГУНП області, спільно зі слідчими ДБР, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, припинили протиправну діяльність  двох працівників одного з лісництв Миргородського лісового господарства, які допустили незаконні рубки деревини, завдавши шкоду на майже 2,4 мільйони гривень. 

За попередньою версією слідства, майстер лісу та лісничий під час санітарної вирубки деревини незаконно дозволили спиляти понад 320 дерев. 

На часі обом фігурантам слідчі ДБР, за процесуального керівництва обласної прокуратури, повідомили про підозру.  Оперативний супровід продовжує здійснювати спецполіція Полтавського райуправління ГУНП області.

Зокрема, майстра лісу підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 1, 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). А лісничого - у зловживанні службовим становищем та у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). 

У разі доведення вини судом підозрюваним загрожує до 5 років позбавлення волі. У кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Полтавщини 
(За інформацією спецполіції ГУНП в Полтавській області)

поліція
новини