На Полтавщині з початку року поліція розшукала понад 300 безвісно зниклих дітей

Розшук

Від початку цього року поліція отримала 308 звернень про зникнення неповнолітніх.  Що важливо, усіх розшукали! За даними відділу ювенальної превенції поліції області, 301 дитину знайшли та повернули батькам або до навчально-виховних закладів упродовж першої ж доби.

З-поміж основних причин раптового зникнення маленьких дітей – неуважність батьків. У випадках з підлітками переважають побутові конфлікти з рідними, юнацька закоханість та прагнення самостійності.

Реальні факти спонукають зайвий раз обміркувати стосунки «батьків та дітей». Проаналізуйте, чи все добре у вашій родині? Можливо є «прогалини» у стосунках, які потрібно якнайшвидше заповнити?»

Сподіваємось, вам стануть у нагоді поради психологів (про які варто ще раз нагадати):

- любіть дитину такою, яка вона є. Цікавтеся її інтересами, потребами, уподобаннями!

-  робіть разом щось цікаве та корисне. Проявіть інтерес до бажань дитини.

-  будьте щирими у своїх почуттях. Не шкодуйте обіймів, поцілунків і добрих слів. Ґаджети та подарунки не здатні компенсувати нестачу спілкування та батьківського тепла.

- заохочуйте самостійність дитини, поступово розширюючи межі дозволеного. Дозволяйте їй висловити власну думку та поважайте її право на вільний вибір.

- завжди тримайте власне слово! Якщо ви щось пообіцяли, зобов’язані – виконати! Якщо вам завадили об’єктивні обставини, неодмінно поясність це та домовтеся про інший раз (визначивши конкретні терміни виконання).

Відділ комунікації поліції Полтавщини

поліція
новини
діти
розшук