Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
У Чемпіонаті України з кікбоксингу за версією WTKA, який відбувся в спорткомплексі поліції Полтавщини, призерами стали вихованці «СКІФу»
Опубліковано 01 квітня 2018 року о 17:46

Юні спортсмени, які тренуються на базі та за підтримки тренінгового центру поліції області, у своїх вікових категоріях здобули 14 медалей: 7 золотих, 5 срібних та 2 бронзових.

Нагадаємо, чемпіонат з кікбоксингу за версією WTKA тривав із 29 березня по 01 квітня. У змаганнях, які відбулися на базі спортивного комплексу поліції, взяли участь понад 400 спортсменів із 17 регіонів України.
Вітаємо спортсменів «СКІФу» та їхнього тренера – фахівця тренінгового центру поліції області Сергія Чепіжного – із заслуженими медалями. Бажаємо спортивної наснаги і нових перемог Малярчуку Ігорю (виборов 1 місце), Лисенко Валентині (1 місце), Юхимець Вікторії (2 місце), Здоровик Аліні (1 місце), Нечай Роману (1 місце), Омельяненку Владиславу (2 місце), Лагутіну Валерію (2 місце), Шаповалу Альоні (2 та 3 місце), Нетребко Анастасії (1 та 2 місце), Барановській Анастасії (3 місце), Ляшенко Дарині (1 місце).