У ДТП під Полтавою постраждали малолітня дитина та водій легковика: поліція розпочала розслідування
Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 липня близько 14:30 години у селі Мачухи Полтавського району. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За попередньою інформацією слідства, автомобіль RENAULT, під керуванням водія 1987 року народження, під час руху зіткнувся з відбійником та з’їхав у кювет.

Унаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали водій автомобіля та його малолітній пасажир 2016 року народження. Медики доставили постраждалих до лікарні.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовує слідство.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)