У Миргородському районі поліцейські розшукували двох осіб
До поліції Лохвиці 31 травня вночі надійшло повідомлення про зникнення жительки міста Заводське, 1949 року народження. А першого червня близько 12:00 на лінію 102 зателефонувала директорка однієї із спеціалізованих шкіл Лохвицької громади та повідомила про зникнення 13-річного хлопця. Поліція негайно розпочала пошукові заходи.
Олександр Мелашенко, керівник відділення № 2 (місто Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції:
«На пошуки жінки літнього віку ми відразу направили максимальну кількість особового складу, задіяли мобільні екіпажі поліції та кінологів зі службовими собаками. Також до пошуків доєдналися родичі. На щастя, спільними пошуками близько 5-ої ранку жінку вдалося знайти. Її передано родичам. А вихованця одного із навчальних закладів, правоохоронці розшукали менш ніж за 30 хвилин. З ним все гаразд. Хлопця передано директору навчального закладу.»
Поліція Полтавщини наголошує, що не потрібно зволікати на дзвінок до поліції, якщо Ваша дитина чи особа старшого віку зникла і не виходить на зв’язок. У разі виникнення подібного випадку - телефонуйте на лінію 102.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(за інформацією Миргородського райвідділу поліції)
