До відділення №3 (селище Велика Багачка) Миргородського райвідділу поліції 30 квітня близько 16:00 надійшло повідомлення від місцевого мешканця, що в селищі Велика Багачка Миргородського району виявлено тіло невідомого чоловіка без ознак життя. Поліція розпочала розслідування.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, спеціалісти-криміналісти та спеціалісти вибухотехнічної служби Головуправління поліції Полтавщини. Під час огляду місця події на центральному кладовищі в селищі Велика Багачка слідчі виявили тіло 59-річного місцевого мешканця. Попередньо встановлено, що смертельні ушкодження чоловік отримав, ймовірно, підірвавшись на боєприпасі. Речові докази з місця вилучені та скеровані на експертне дослідження.
За даним фактом слідчими поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України.
Обставини та причини події з’ясовують слідчі.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/uploads/public/663/1ed/8d6/ee8e6bfaab7a63ad480ae68e0d8ea94d.jpg?v=5)