Перша в історії Полтавщини сучасна поліцейська станція, укомплектована за останнім словом техніки і комфорту – результат важкої спільної роботи територіальної громади, агропромисловців і депутатського корпусу Ланнівської сільради, Карлівщини, Облради, Обласної державної адміністрації і керівництва поліції області.
Матеріально-технічну базу та комфортні умови для роботи і відпочинку дільничних поліцейських і працівників групи реагування патрульної поліції сьогодні на власні очі побачили мешканці села, керівники районних та обласних органів влади.
Як виглядає сучасна поліцейська станція, яка обслуговуватиме Ланнівську ОТГ? Три робочих кабінети, оснащені комп’ютерною технікою з інтернетом та доступом до поліцейських баз даних, із сервером для обробки та архівації інформації з 16 камер відеоспостереження, встановлених на в’їздах-виїздах, а також перехрестях населеного пункту. Не забули автори ідеї також облаштувати ігрову зона для дітей та кімнату відпочинку для поліцейських.
У відкритті взяли участь перший заступник голови Полтавської Облдержадміністрації Андрій Пісоцький, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін.
Втілити задум у життя вдалося завдяки плідній праці Юрія Тимохи (депутата Полтавської обласної ради), Олександра Тимохи (керівника місцевого агропромислового підприємства), Костянтина Удовиченка (голови Ланнівської сільради), Петра Світлика (голови Карлівської районної ради), їх колег та активу Ланівської територіальної громади.