Автомобільна аварія сталася сьогодні вранці по вулиці Богуна.
Виїздом на місце події нарядом патрульної поліції та слідчо-оперативною групою відділення поліції № 1 міста Полтава попередньо встановлено, що зіткнулися легковики ВАЗ 2105 (за кермом перебував 44-річний полтавець) та «Kia Rio» (під керуванням 37-річного мешканця Полтави).
Унаслідок ДТП пасажири автомобіля 32-річна полтавка та її трьохмісячна донька отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до лікарні.
Працівниками поліції встановлюються всі обставини та причини автомобільної аварії.
Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Нагадаємо, що упродовж доби на Полтавщині сталося 4 ДТП: 2 людей загинули, 2 – травмовані.
Відділ комунікації поліції
Полтавської області