Сьогодні нас об’єднує почуття гордості за український народ та віра в нашу Перемогу! Ми разом наближаємо день, коли синьо-жовтий прапор, що є одним з головних символів нашої незалежної держави, майорітиме на всій території України.
Ми знаємо, що нам потрібно робити зараз, щоб український стяг побачили в кожному населеному пункті нашої Батьківщини. Ми знаємо, що робити після Перемоги для того, щоб створити безпечне середовище на всій території нашої держави.
Поліція Полтавщини й кожен поліцейський активно працює над тим, щоб відновити мир, стабільність та безпеку в кожному куточку рідної землі.
Український прапор – Прапор незламності та Перемоги. Слава Україні!
Начальник поліції Полтавщини
Євген Рогачов
![](POLTAVSKA OBL FULL HD.00_01_10_02.Still002.jpg)