За логістичної підтримки поліції Полтавщини одна з лікарень області отримала дефібрилятор
Опубліковано 23 листопада 2022 року о 10:13
Одна з лікарень Полтавщини отримала від іноземних медиків важливий гуманітарний вантаж – портативний дефібрилятор для швидкої електроімпульсної терапії грубих порушень серцевого ритму. З організацією логістичного забезпечення допомогли працівники поліції Полтавщини.
Заступниця директора медзакладу подякувала німецьким колегам за вкрай важливий медичний апарат, що поліпшить якість надання медичної допомоги пацієнтам. Медики також подякували поліцейським за допомогу в транспортуванні медичного апарату до лікарні.
Продовжуємо працювати єдиною командою заради захисту та безпеки громадян на всіх фронтах. Разом - до перемоги!
Відділ комунікації поліції Полтавщини