В одному із сіл Полтавщини знайшли «гранату»: вибухотехніки поліції перевірили, це – муляж

Зброя та вибухівка

Інформація про предмет, схожий на боєприпас, надійшла до поліції  Полтавщини 16 травня. Заявниця повідомила операторові кол-центру 102, що в одному із сіл Кременчуцького району на ґрунтовій дорозі знаходиться предмет, схожий на гранату.


Отримавши інформацію, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділення №2 Кременчуцького районного управління поліції та спеціалісти вибухотехнічного відділу обласної поліції.


Під час першочергового огляду території вибухотехніки небезпечних предметів не виявили. За попереднім висновком спеціалістів предмет, на який вказали містяни, виявився муляжем боєприпасу. Загроз для життя та здоров’я громадян немає.

Вдячні мешканцям територіальної громади за пильність та правильні дії в ситуації, що викликає занепокоєння.

Шановні громадяни! Поліція нагадує, що при виявленні підозрілого предмета потрібно суворо дотримуватись заходів особистої безпеки. Зокрема:
•    у жодному разі не чіпати невідомих предметів або боєприпасів;
•    негайно відійти на безпечну відстань;
•    повідомити про знахідку службу 102 або 101.

Інформуємо, що для громадян цілодобово працює телефонна лінія 102, а також альтернативні канали для звернень до поліції: чат-бот у Телеграм (@Police102Poltava) та месенджер у Facebook (Поліція Полтавської області).

Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)

 

поліція
новини