Нагороди від Національної поліції України, Міністерства оборони, Головного управління поліції області поліцейським вручив очільник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
Генерал поліції подякував працівникам за гідну службу та особисту роль у підтриманні правопорядку та безпеки на території області в умовах воєнного стану.
«Для мене честь працювати в колективі поліції Полтавщини. Кожен з вас, хто сьогодні отримує відомчі відзнаки та спеціальні звання довів свою відданість Батьківщині та здатність ефективно працювати, не зважаючи на важкі випробування, які випали на долю сучасної України. Бажаю нам усім Перемоги та реалізації поставлених цілей», – сказав Євген Рогачов.
Сьогодні 33 правоохоронці отримали Грамоти та Подяки Національної поліції України та Головуправління поліції Полтавщини, медаль Міністерства оборони «За сприяння Збройним Силам України», спеціальне звання, а також відомчі відзнаки: «Знак пошани» та медалі «За сумлінну службу» й «За службу державі».
Відділ комунікації поліції Полтавщини
![](nagoroda240823-.jpg)