На Полтавщині чоловікові, що розбещував малолітніх дівчат у Кременчуці, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід - тримання під вартою. У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Про це повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун.
Нагадаємо, 26-го вересня, близько 14:00, у Кременчуці, у кварталі 278, біля гаражів, місцевий чоловік, 1974 року народження, розбещував двох малолітніх дівчат. Фігуранта затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 156 (Розбещення неповнолітніх, вчинене щодо малолітньої особи) Кримінального кодексу України.
Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, зазначив: «Наразі чоловікові, що розбещував малолітніх дівчат у Кременчуці, повідомлено про підозру та обрано судом запобіжний захід - тримання під вартою. У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі».
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції та СУ ГУНП)