Дорожньо-транспортна пригода сталася 27 грудня, близько 18-ї години, на перехресті вулиць Європейська та Героїв АТО в обласному центрі. Поліція розпочала кримінальне провадження.
За попередньою версією слідства, автомобіль Citroën C5, під керуванням 60-річного місцевого водія, допустив наїзд на жінку із її двома малолітніми дітьми, які переходили проїзну частину по пішохідному переходу. На жаль, внаслідок наїзду від отриманих травм 5-річний хлопчик загинув на місці. Жінка та її старший 7-річний син отримали незначні тілесні ушкодження.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції Главку, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Водія затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Наразі слідчі встановлюють обставини та причини події.
Відділ комунікації поліції Полтавщини
(За інформацією Полтавського районного управління поліції)
