Поліція Полтавщини встановлює свідків умисного вбивства, що сталося в Лубенському районі на початку квітня цього року

Розшук

До поліції Полтавщини 2 квітня, близько 22:20, надійшло повідомлення від старости села Сазонівка Оржицької територіальної громади Лубенського району про те, що на території тракторної бригади «Баришівської зернової компанії» виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті.

Під час проведення першочергових слідчих дій поліція встановила особу загиблого. Ним виявився 38-річний охоронець тракторної бригади. Судово-медична експертиза підтвердила наявність тілесних ушкоджень, що стали причиною смерті чоловіка.

На даний час у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, триває комплекс оперативно-розшукових та слідчих дій, спрямованих на встановлення особи підозрюваного у скоєнні злочину та обставин події.

Якщо вам відома інформація про цей факт або осіб, які можуть бути причетними до скоєного злочину, просимо повідомити її до поліції Полтавщини за телефонами: 095-191-13-00,  050-823-91-36, 099-685-11-00 або «102». Конфіденційність гарантуємо.

За інформацією Лубенського райвідділу поліції

 

поліція
новини
розшук
вбивство