На Полтавщині поліцейські-вибухотехніки перевірили понад 120 підозрілих об’єктів

stoprussia

Із початку широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили більше сотні службових виїздів, під час яких перевірено 126 об’єктів, де знешкоджені дев’ять вибухонебезпечних предметів. Усі розірвані боєприпаси були ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази  воєнних злочинів. Решта об'єктів не містили вибухових матеріалів і не мали загрози для населення.  

Правоохоронці застерігають:

-    категорично заборонено публікувати в соцмережах інформацію про місце потрапляння ракет чи снаряду, дані щодо роботи протиповітряної оборони – за це передбачено кримінальну відповідальність;

-    при виявленні потенційно небезпечних предметів, не підходьте до них близько та не чіпайте (не беріть у руки, не нагрівайте, не стукайте, не штовхайте). Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Для цього позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою.  Відразу повідомте на оперативну лінію 102.

Крім того, поліцейські закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги – коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Бережіть себе. Разом до перемоги! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією вибухотехнічної служби поліції Полтавської області)

 

поліція
новини
безпека
stoprussia